Podczas napełniania poduszki powietrzne są źródłem hałasu oraz wydzielają dym i pył do wnętrza pojazdu. Jest to zjawisko normalne, będące wynikiem zadziałania zapalnika uruchamiającego poduszkę powietrzną. Po napełnieniu poduszki powietrznej osoby znajdujące się w pojeździe mogą odczuć wyraźne kłopoty z oddychaniem, spowodowane kontaktem klatki piersiowej z pasem bezpieczeństwa i poduszką powietrzną oraz wdychaniem dymu i pyłu. Aby zmniejszyć niewygodę i zapobiec przedłużającemu się działaniu dymu i pyłu na organizm po zderzeniu, należy jak najszybciej otworzyć drzwi pojazdu i/lub opuścić szyby.
Pomimo że dym i pył nie są toksyczne, mogą spowodować podrażnienie skóry (oczu, nosa, gardła itd.). W takim przypadku należy natychmiast przemyć podrażnione miejsca wodą, a w razie utrzymywania się objawów skontaktować się z lekarzem.
OSTRZEŻENIE
Gdy zadziała poduszka powietrzna, elementy jej modułów (umieszczone w kierownicy, tablicy rozdzielczej, obu bocznych belkach sufitowych nad przednimi i tylnymi drzwiami) mogą się rozgrzać do wysokiej temperatury. Aby uniknąć obrażeń, nie wolno dotykać elementów obudów poduszek powietrznych bezpośrednio po uruchomieniu poduszek.
Nie wolno montować fotelika dziecięcego na przednim fotelu pasażera
Elektryczny układ wspomagania
kierownicy (EPS)
Do ułatwienia kierowania pojazdem
układ wspomagania kierownicy wykorzystuje
silniczek elektryczny. Jeżeli silnik
jest wyłączony lub układ wspomagania
kierownicy nie działa, kierowanie pojazdem
jest możliwe, lecz wymaga większej
siły do obracani ...
Konfiguracja
Tryb uruchamiania
Aby wyświetlić ekran ustawień nacisnąć
przycisk
.
Tryb umoźliwia ustawienie opcji związanych
z wyświetlaczem [display], dźwiêkiem
[sound], czasem [clock/day]. Telefonem
[phone] oraz ustawieniami systemowymi
[syst ...