W pojazdach z układem elektronicznego kluczyka ta funkcja automatycznie blokuje pojazd po kilku sekundach, jeśli uprzednio kluczyk elektroniczny został rozpoznany wewnątrz pojazdu, wszystkie drzwi zostały zamknięte i kluczyk elektroniczny nie pozostał wewnątrz pojazdu.
Jeśli kluczyk elektroniczny pozostaje w pojeździe lub zapłon nie jest wyłączony, pasywne blokowanie zamkyw jest niedozwolone i włączy się trzykrotny sygnał dźwiękowy.
Jeśli w pojeździe znajdowało się kilka kluczykyw elektronicznych i jeden raz włączono zapłon, funkcja ta zablokuje pojazd po zabraniu tylko jednego kluczyka elektronicznego z pojazdu.
Funkcję pasywnego blokowania
zamkyw można wyłączyć, naciskając
na kilka sekund przy otwartych
jednych drzwiach. Funkcja pozostaje
wyłączona, dopyki nie zostanie
naciśnięty lub nie zostanie
włączony zapłon.
Pasywne blokowanie zamkyw można aktywować lub dezaktywować za pomocą kolorowego wyświetlacza informacyjnego w menu Ustawienia,I Pojazd.
Kolorowy wyświetlacz informacyjny.
Personalizacja ustawień.
Ustawienia można zapisać dla używanego nadajnika zdalnego sterowania lub kluczyka elektronicznego.
Dźwignia awaryjna (Sedan, SW i RXH spalinowy)
Urządzenie służy do mechanicznego
odryglowania bagażnika w przypadku usterki
akumulatora lub centralnego zamka.
Odryglowanie
Złożyć oparcia siedzenia tylnego w celu
uzyskania dostępu do zamka od wewnątrz
bagażnika,
Aby odryglować ...
Usuwanie urządzenia
Nacisnąć przycisk
wybrać
[Phone]
wybrać [Paired Phone List]
Z listy zarejestrowanych telefonów należy
wybrać urządzenie do usunięcia
i nacisnąć przycisk
.
uWaGa
Jeżeli usuwane jest urządzenie podł& ...