
Funkcje przycisku

Zestaw przycisków jest dostępny w dwóch wersjach, zależnie wyposażenia samochodu. Cztery przyciski na dole panelu przycisków na kierownicy sterują funkcjami radia i telefonu.
Funkcja przycisku zależy od tego, który z układów jest aktywny. Panel przycisków na kierownicy może być wykorzystywany do przewijania pomiędzy zaprogramowanymi stacjami, zmiany ścieżek odtwarzacza CD oraz regulacji głośności.
Aby możliwe było dokonywanie ustawień w zestawie telefonicznym, telefon musi być aktywny. Aby umożliwić sterowanie zestawem telefonicznym za pomocą przycisków strzałek, należy włączyć funkcję telefonu przyciskiem PHONE w konsoli środkowej.
Aby wrócić tylko do funkcji audio, nacisnąć przycisk EXIT. Nacisnąć przycisk EXIT ponownie, aby wrócić do menu telefonu.
Za pomocą przycisku ENTER można wybierać, włączać i wyłączać opcje w menu. Przycisk ten umożliwia także otwieranie struktury folderów i włączanie odtwarzania plików audio, jeżeli w odtwarzaczu CD/odtwarzaczu wielopłytowym* jest płyta z takimi plikami. Więcej informacji, patrz strona 290.
Sprawdzanie piór wycieraczek
UWAGA
Znany jest fakt, że wosk nakładany na
gorąco w automatycznych myjniach
samochodowych utrudnia czyszczenie
przedniej szyby.
Zanieczyszczenie przedniej szyby lub
piór wycieraczek obcymi ciałami może
zmniejszyć skuteczność działania w ...
Sterowanie ręczne
Sterowanie wycieraczkami szyb jest
zapewniane ręcznie przez kierowcę.
Model z trybem ręczym (praca przerywana)
Model z pracą AUTO
Wycieraczki przedniej szyby
Częstotliwość pracy:
szybka (silne opady),
normalna (opady umiarkowane),
przerywana (dostos ...