Substancje korozyjne wykorzystywanie do usuwania lodu lub śniegu oraz pyłu z nawierzchni dróg mogą gromadzić się na podwoziu. Jeżeli substancje te nie będą usuwane, może wystąpić przyspieszona korozja takich elementów podwozia, jak: przewody hamulcowe, rama, płyta podłogowa i układ wydechowy - pomimo że zostały zabezpieczone przed korozją.
Należy dokładnie myć wodą podwozie i nadkola letnią lub zimną wodą raz w miesiącu, po każdej jeździe terenowej i po sezonie zimowym. Zwrócić szczególną uwagę na te miejsca, ponieważ trudno jest w nich dostrzec nagromadzone błoto i brud. Zwilżenie zanieczyszczeń bez ich usunięcia przyniesie więcej szkody niż pożytku. Nie wolno dopuścić, aby zostały zablokowane otwory odwadniające w dolnych krawędziach drzwi, progach i belkach zawieszenia. Woda uwięziona w tych miejscach może wywołać korozję.
OSTRZEŻENIE
Po umyciu pojazdu uruchomić hamulce podczas jazdy z niewielką prędkością, aby sprawdzić, czy nie zamokły. Jeżeli skuteczność hamowania jest osłabiona, osuszyć hamulce, naciskając lekko pedał hamulca przy jeździe do przodu z niewielką prędkością.
Układ klimatyzacji sterowany ręcznie
1. Przełącznik regulacji prędkości obrotowej
wentylatora
2. Przycisk układu klimatyzacji
3. Przycisk OFF (wyłączenie)
4. Pokrętło wyboru kierunku nawiewu
5. Przycisk maksymalnej wydajności
chłodzenia (MAX)
6. Przycisk wyboru trybu pob ...
Elementy sterowania
Włącznik AUTO
Naciśnięcie włącznika AUTO powoduje
automatyczną kontrolę następujących
parametrów, odpowiednio do ustawionej
temperatury:
Temperatury nadmuchiwanego
powietrza
Ilości nadmuchiwanego powietrza
Wyboru kierunku nadmuchiwanego
powietrza
  ...