Substancje korozyjne wykorzystywanie do usuwania lodu lub śniegu oraz pyłu z nawierzchni dróg mogą gromadzić się na podwoziu. Jeżeli substancje te nie będą usuwane, może wystąpić przyspieszona korozja takich elementów podwozia, jak: przewody hamulcowe, rama, płyta podłogowa i układ wydechowy - pomimo że zostały zabezpieczone przed korozją.
Należy dokładnie myć wodą podwozie i nadkola letnią lub zimną wodą raz w miesiącu, po każdej jeździe terenowej i po sezonie zimowym. Zwrócić szczególną uwagę na te miejsca, ponieważ trudno jest w nich dostrzec nagromadzone błoto i brud. Zwilżenie zanieczyszczeń bez ich usunięcia przyniesie więcej szkody niż pożytku. Nie wolno dopuścić, aby zostały zablokowane otwory odwadniające w dolnych krawędziach drzwi, progach i belkach zawieszenia. Woda uwięziona w tych miejscach może wywołać korozję.
OSTRZEŻENIE
Po umyciu pojazdu uruchomić hamulce podczas jazdy z niewielką prędkością, aby sprawdzić, czy nie zamokły. Jeżeli skuteczność hamowania jest osłabiona, osuszyć hamulce, naciskając lekko pedał hamulca przy jeździe do przodu z niewielką prędkością.
Kierunkowskazy
Przesuń dźwignię w dół (skręt w lewo) lub
do góry (skręt w prawo) do zatrzymania.
Dźwignia wróci samoczynnie w położenie
środkowe, a kierunkowskaz wyłączy się po
wykonaniu skrętu.
Jeśli lampka sygnalizacyjna
kierunkowskazu nadal miga po skręcie,
przesuń ręką dźwigni ...
Wymiana baterii w nadajniku zdalnego sterowania
Baterię należy wymienić na nową od
razu, jak tylko zacznie maleć zasięg
nadajnika
Zużytych akumulatoryw nie należy
wyrzucać wraz z innymi odpadami
domowymi. Wymagane jest
dostarczenie ich do odpowiedniego
punktu zbiyrki.
Rozłoży& ...